| dididedediu a întrebat:

Ce sa-i iau cadou prietenului meu de craciun?

Răspuns Câştigător
| sskumpik a răspuns:

Probabil un ceas ar fi mai potrivit deoarece poate il va pastra mai mult timp ca amintire... sau ceva de genu`. dar un parfum tot se termina o data.tongue Funditaa?

8 răspunsuri:
| TeREe a răspuns:

O bratara care este in forma de inima jjumate o ai tu jumate el

| neutrino a răspuns:

O Craciunita.

Răspuns utilizator avertizat
| FReAkAzO1d a răspuns:

O craciunita ar fi cea mai buna alegere.

| sskumpik a răspuns:

Un parfum.Sau poate un ceas dragut.

| dididedediu explică (pentru sskumpik):

Ce ar vrea oare un baiat? un ceas sau un set de parfum cu deo gel de dus etc?

| sskumpik a răspuns (pentru dididedediu):

Asta ar trebui thu sa stii mai bine. ce preferinte aretongue poate un ceas...ca sa il tina ca amintire. parfumul tot se termina o datatongue Fundita?

| sskumpik a răspuns (pentru dididedediu):

Probabil un ceas ar fi mai potrivit deoarece poate il va pastra mai mult timp ca amintire... sau ceva de genu`. dar un parfum tot se termina o data.tongue Funditaa?