| mihai2092 a întrebat:

Ce sa imi ia parintii de craciun? Am 12 ani, hobyuri : Sporturi, ascultatul muzicii, jucatul pe PC, uitatul la filme...

Răspuns Câştigător
| Frau a răspuns:

Pai daca sunt bine documentati sa iti ia un joc de PC nou, ceva haine in stil nou, un costum de stortlaughing ceva ce iti doresti mult!
Bafta!

2 răspunsuri:
| ToxicBubless a răspuns:

Chiar nu inteleg dc trebuie tu sa le spui parintilor ce sa iti ia? Adica Craciunul ar trebui sa fie o surpriza, cu cadouri surpriza...lasa-i pe parintii tai sa te impresioneze si sa vezi cat de bine te cunoscwinking... Sper ca am fost de ajutor:*Funda?batting eyelashes

| mihai2092 explică:

Daca i-as lasa pe ei sa imi ia un cadou ar fi un dezastru