| DeMentaa a întrebat:

Ce sa intampalt ieri la fenomene strani( 09.04.2010)? nu am putut sa ma uit

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Bai infriscosator, am transpirat de fricalaughing)

M-am uitat de la 23 oo ca atunci mi-am amintit, 2 iubiti locuiau intr-o casa, si fetei ii aparea un copil prin baie, in sufragerie, iubitului ei ii picau plicurile de pe noptiera cand el le aseza.

Si dupa au chemat cateva persoane specializate in aceste fenomene si pana la urma le-au dat de cap, si acel barbat s-a mutat din casa, locuinta fiind cumparata de alti oameni!

nu stiu cum ar putea sta aia acolohee hee

| stefan31 a răspuns:

Nici eu si imi pare rau, dar am dat un pic si am vazut o femeie care vedea un copil si in secunda urmatoare disparea.Si ai cam gresit data era 9. 04. 2010.