| CelMaiMareFanWebkinzDinRomania a întrebat:

Ce sa ma fac? Cred ca exista vampiri si varcolaci! Chiar exista sau exista doar in mintea mea?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Omg! Lăsaţi odată copilăriile! Nu, nu există, cu siguranţă.

2 răspunsuri:
| WeaponGirl a răspuns:

Asta da imaginatie bogata laughing stai realex, nu te crispa ca...NU EXISTA, ma gandesc ca i-ar fi vazut cineva laughing

| SiNdRoM4LiFe a răspuns:

Sunteti siguri ca nu exista? credeti ce vreti! voi credeti ca in universu ast exista doar dumnezeu si cele bune.sunt zei cre sunt de partea raului.Cand crezi doar in tine ci nu in dzeu si in altele, primesti un dar al intunericului.vampirismul sar mai fi putut crea si din experimente esuate.