| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla, ce se intampla?
Sa mutat biblia pe TPU?
Ce aveti mai romanilor?
Numai atei si credinciosi...care mai de care mai jmek.Penibili sunteti mai dracilor, daca va ia cineva la scuturat nici nu stiti cum va numiti.
Am vreo 4-5 zile de cand mai intru asa cate putin pe aici si numai intrebari despre atei si credinciosi vad.
Si daca tot sunt cu "critica-n fapt" ADMINILOR sunteti din ce in ce mai penibili.
Ati facut ce ati facut, si ati dat cu site-ul de pamant.

6 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Incearca sa se mai roge si ei ca le e frica de sfarsitul lumii o dau in biblii laughing)))))))))

| tarziu a răspuns:

Le preferai pe alea cu Hannah Fazannah?

| Hombre a răspuns:

Uite eu chiar nici nu mai stiu cum ma chema de cand folosesc numele asta de pe site. Oricum tambalaul de care te vaiti l-am facut intru-n coltisor pe care-l stii. Nu am deranjat celelate categorii ba ne-am adus aportul si pe acolo dand raspunsuri pe specific.Chiar nu inteleg oripilarea ta care pare mai mult a fi prefacuta. Si daca tot esti expert si noi penibili asteptam intrebarile tele sau spune-ne si noua ce teme sa abordam. Sau sa discutam de sexi Braileanca, Nikita, Magda Ciumac si arhidiscutata Elodia. As vrea totusi un punct de vedere.

| georgesur a răspuns:

In afara de atei si credinciosi, mai este o categorie:cea facuta din mirlani penibili ca tine! Putina scoala nu ti-ar strica ...caci nu prea stii sa scrii (probabil nici cu vorbirea nu stai mai bine!

| elamit a răspuns:

Se apropie 2012 si de asta sunt cu toti credinciosi nu zic ca eu n-as fi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda, se pare ca vor sa rescrie bibilia si teoriile referitoare la creatie. Mult noroc si bafta lor! N-au sa
reuseasca nimic.