| Silvia a întrebat:

Ce se intampla cu site-ul asta? In speranta ca imi va citii si mie cineva intrebarea, intreb : De ce raspunsurile se posteaza dupa nu stiu cat timp? De ce la "intrebari recente" vad intrebari de ieri si stau si azi toata ziua acolo? De ce totul e pe dos?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu, am inteles ca au probleme tehnice, dar eu completez : editarea intotdeauna a fost si nu a fost (asta din august nu de acum si tot ce voi scrie mai departe ), postarile nu sunt restrictionate, sunt pur si simplu din cauza erorilor de program, uneori acest chenar nu are si linia de la capat si atunci nu poate fi accesata intrebarea, imi par mesajele in mesagerie sub intrebari de acum2 zile, am raspunsuri la intrebari de astazi diminieata, nu au aparut nici acum. Sa asteptam poate ca o sa vina soarele si pe TPU.

9 răspunsuri:
| Silvia explică:

@bestplayer, eu cred ca am fost printre primii care i-am scris Ralucai.Am facut-o acum cateva zile, chiar atunci cand a inceput haosul asta. Dar oare...citeste mesajele noastre?hee hee

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

De cand s-a oprit site'ul pentru problemele tehnice, de atunci se intampla chestia asta. Mie de cand tot raspund imi apare acelasi numar de raspunsuri de acum doua zile.Plus ca raspunsurile nici nu mai stiu cand apar pe site

| Leea1234 a răspuns:

Si la mine se intampla la fel, nici punctajul nu se actualizeaza, am 137. 386 de vreo 2 zile, si eu am mai postat "n"raspunsuri!
merge prost site-ul...sa speram ca se va rezolva curand!

| Parintele a răspuns:

Ptr ca asa a fost TPU mereu.mereu site-ul este in mentenata.si probabil sunt putini administratori.etc.

| Catalion a răspuns:

Stiu ma, e total aiurea. Mie de doua saptamani nu mi s-a mai marit punctajul. Cred ca de mai mult de doua saptamani am doar 34084 de puncte la totalul de puncte, chiar daca intre timp am raspuns la multe intrebari si am mai luat ceva fundite in plus, iar la acel punctaj din ultimile sapte zile nu mi se mareste mai mult de 450 de puncte si nimic nu se adauga la totalul de puncte. Cand primesc o fundita, dabia dupa doua zile se arata acea fundita la totalul de fundite. Daca oare mai pot sa-mi recuperez ceva puncte care trebuiau castigate de mine, asta sincer nu stiu, eu sper. Nu sunt disperat dupa puncte si fundite dar asta nu inseamna ca imi convine situatia. Cat despre raspunsuri si eu am aceeasi problema ca a ta, ca mi se publica dupa cateva ore bune. Am facut o plangere la adminul site-ului prin intermediul obtiunii contact si e a doua oara cand fac asta. Fa si tu o plangere ca poate pe mine nu m-a luat in serios si poate te ia pe tine in serios daca o sa vada ca mai multi au problema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, de ce? Asta am intrebat si eu ieri. Ralucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, pai numai tu si Ardnaxur v-ati oferit sa ma insotiti. Trebuie sa se mai stringa norod ca asa nu ne ia nimeni in seamabatting eyelashes tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, psihologia inversa laughing Daca actiunea se dovedeste a fi inutila, nu renunt, ma duc la pizza rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, niciodata. Mergem toti la pizza. Pai asa ma stii tu pe mine, ca pap singur pizza?hee hee tongue