| Kqzu97 a întrebat:

Ce se intampla cu TPU? Eu numai pot raspunde la Intrebari fara Raspuns, numai pot da fundite, intrebarile pe care le pun de abia se posteaza si nici alea toate.Numai este TPU-ul care a fost odata.Sa facem ceva cu acest site.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

@valthina:si eu am o intrebare cenzurata. Zilele trecute cand in sfarsit am putut sa dau fundite, am scris pe forum:"S-a dat liber la fundite!"Intrebarea mea a fost considerata obscena, imorala etc,

| Vizitiul a răspuns:

E ceva familiar, cel putin de cand frecventez eu acest site.

| Ana a răspuns:

Speram sa se rezolve cat mai repede.

| 334499 a răspuns:

Nici mie nu imi lasa o impresie prea buna site-ul asta
de cand m-am inregistrat si pana acum nu a mers niciodata perfect pentru mai mult de cateva zile straight face

| valThina a răspuns:

Si eu am o intrebare de vreo saptamana care suna cam asa: ce pot face cu punctele acummulate pe TPU. mie una nu mi se pare nimic obscen sau ceva de genul acesta ca sa nu se posteze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare, cu timpul se vor remedia si aceste probleme, inca se lucreaza la site, si eu am probleme dar, cum este o vorba:cu rabdarea treci marea! Nu ai ce face decat sa o rogi pe Raluca sa te puna la curent ce si cum