| anonim_4396 a întrebat:

Ce se întâmplă cu TPU¿? Sunt membru de mai bine de 2 luni și acum răspunsurile îmi apar în așteptare?¿ Ce se întâmplă¿? Fundita nu mai pot sa acord la întrebări, am trimis mesaj Ralucăi dar nu am primit nici un răspuns. Îmi spune și mie cineva ce se întâmplă¿?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

TPU este in schimbari si probabil sunt mici erori ale scriptului. Vei primi in mod cert raspuns de la Raluca, toata lumea primeste si inca in timp foarte scurt (maxim 10-12 zile).

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

O fi vreo problemă cu serverul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dati un vot aici pls...am mare nevoie http://ipremii.com/index.php?r=Upj4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://ipremii.com/index.php?r=Upj4

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E adimnul in vacanta