| ioana_9142 a întrebat:

Ce se intampla cu utilizatorii suspendati, de pe TPU?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Dupa o luna pot intra iar in direct

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu ai voie sa posteze nici prea multe intrebari, dar nici prea multe raspunsuri happyCand trimiti intrebari sau raspunsuri apari ca anonim. Dupa 20-30 de zile trebuie sa ii sp Ralucai ca vrei sa revii pe TPU big grin
Cam asta e happy

nony
| nony a răspuns:

Sta si ei la mititica un pic.mai le aruncam noi chiftele cu prastia printre gratii. din astea obisnuite, apoi revin cu resentimente.si spun numai prostii pe aici.ca sa se intoarca iarwinking

| psiholoaga a răspuns:

Nimic. Nu au dreptul sa puna intrebari din contul lor si nici sa depaseasca un anumit numar de raspunsuri pe zi (parca 5). Dupa ce trece perioada de suspendare, ei pot trimite o cerere adminului TPU pentru a fi repusi in drepturi.

| psiholoaga a răspuns:

Lia, pe bro l-a prins cutremurul, a picat de totlaughing

| lia a răspuns:

Bro, unde esti? Impartaseste-i fetei experienta ta laughing

| lia a răspuns:

Psiholoaga, tu de unde stii? Erai cu el? laughing

| Encore a răspuns:

Ba m-au inebunit astia cu cutremurul lor eu n am simtit nimic thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor primi cate 20 de zile de munca in folosul comunitatii.