| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a întrebat:

Ce se intampla daca primesti stupid?straight face Ti se scad puncte/voturi sau ce?happy Cam am vazut ca lumea se enerveaza.hee hee

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Nu ti se scad voturile, primesti stupid ca si cum primesti inteligent sau amuzant... e cam tot aia, nu patesti nimic altcev, numai ca nu prea e de bine.big grininsa fii fericit! cineva te-a bagat in seama dandu-ti stupidbig grin

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred ca ti se scad puncte. Ce, daca asa esti tu? laughing (nu vorbesc de tine nickname, nu intelege gresit!)poate esti stupid din nastere astia ce mama ta sa-ti faca? laughing laughing laughing

| psiholoaga a răspuns:

Oamenii se ataca fiindca, undeva, in sufletelul lor, ei cred ca sunt stupizi si altii au observat asta. E un fel de atac in ego, asta daca chiar iti imaginezi ca cineva din afara iti poate ataca si scadea valoarea pe care o ai.

| cioko19 a răspuns:

Nu ti se scade absolut nimic. Lumea uneori se enerveaza pentru ca foarteee multi dau stupizi fara motiv, ca sa iasa in evidenta si ca sa ii enerveze pe restul. dar noa. ce sa ii faci? tongue

| M4RK a răspuns:

Nu se intampla nimic nu iti scad din puncte

| danutza a răspuns:

Nu se intampla nimic doar acumulezi niste stupizi degeaba e ca o atentzionarehee hee

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu explică:

Am vrut sa scriu Ca am vazut *hee hee

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu explică:

@dani1993. da` nu ma agit.ca nu-mi pasa de stupizi/puncte/voturi.happy