| skdjjsj a întrebat:

Ce se intampla daca te infometezi? Cate zile aproximativ trebuie ca sa lesini sa-ti fie rau sau sa ajungi la spital? Cum se face sa ajungi la spital adica de ce?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dupa 7 zile nemancat mori

| CostinAlamariu a răspuns:

Depinde de la om la om. Unii pot sa duca 40 de zile fara sa manance nimic, altii probabil lesina in ziua 5-7.

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Organismul are nevoie de anumite substanțe care-i asigură buna funcționare. Substanțele respective pot fi procurate numai consumând hrană solidă. Iar dacă nu-i asiguri organismului acele substanțe suficient timp... mori!

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Instinctul de supraviețuire nu cred ca ar permite o sinucidere asa brutala.