| sunnylove a întrebat:

Ce se mai intampla in "Cealalta fata a Analiei"? Cine traieste: Mariana sau Analia? Imi povesteste cineva finalul (nu vreau sa il vad in spaniola pentru ca nu inteleg fara subtitrare)?

23 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Analia este moarta, iar mariana a preluat identitatea analiei. Roberto si cu doctorul rivera, s-au dus sa o dezgroape pe Analia sa vada pe cine au salvat ei de fapt, si cam asa s-a terminat.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Ambele traiesc, insa mariana este in corpul analiei si analia in corpul marianei.
mariana isi aminteste tot de la accident. se intalneste cu adevarata analia si promit sa ramana bune prietene, o sa mai aiba un copil cu daniel, iar mama marianei moare.sara va avea chipul desfigurat si cred ca va muri(inca nu am vazut tot). iar mariana(cu chipul anei) se va casatori cu daniel.este super, te sfatuiesc sa il vezi pe tot :Xwinking

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Pana la urma amandoua traiesc dar Ana este Mariana iar in episodul 112 apare Analia pe care o tine ascunsa Dr.Rivera.iar la sfarsitul filmului Montana cu avocatu lui vor fii inchisi. Iar Analia isi va pune infatisarea Marianei, iar Mariana va ramane cu infatisarea Analiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamna andrade va murii, mama lui ana si a lu camila se va casatori cu sotul care il avusase inainte camila tot cu cristobal se va marita mama lu mariana si a lu miguel se va marita deodata cu augustina analia va invia si mariana va esi din inchisoare se aflase ca ana nu e analia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va trai si Analia si Mariana. Amandoua for fi in corpul Analiei.ana va iesi de la inchisoare si mama Marianei va muri. Nu va pot zice mai mult pentru ca mai trebuie sa urmaresc telenovela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariana are chipul Analiei si de asemenea Analia traieste. Ea se va intalni cu Mariana dupa care vor lupta impotriva lui Montana.Mama Marianei este Olga si nu moare.Ana siDaniel se impaca si vor mai avea un bebe.Sara o sa incerce sa i desparta avand un pistol in mana si amenintandui insa nu reuseste pentru ca masina in care se afla ia foc.Rivera vrea sa i construieste fata insa o minte lasand o desfigurata.Astfel in ultimul episod analia cea adevarata apare sub chipul marianei iar adevarata Mariana ramane cu chipul Analiei. Si asa se termina!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca mariana nu stiu exact mai intreaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analia traieste dar a fuin in padure si analia stie ca e mariana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu e adevarat.analia cea adevarata nu a murit.in final amandoua traiesc.analia cea adevarata se opereaza luind chipul marianei, iar mariana ramane cu chipul analiei.sh cam asa se incheie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua traies dar mariana e sub corpul analiei si analia e in corpul ei ascunsa de dr rivera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ricky montana se impusa fata in fata cu analia, ea singereaza mult apoi daniel cu mariana ii duce la doctor armando rivera pentru a o vindeca pe ana lucia si pe ricardo, ricky ajunce la inchisoare fara un ochi analia sea revenit si are un iubit care seamana cu jonny la sfirsit mariana montiel ramine cu fata analiei iar analia cu fata marianei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariana nu este moarta! nici analia! doctorul rivera a facut mai multe clone analiei.si asta inca nu sa aflat si exista doar 2 anali. iar una dintre ele este mariana si alta este analia cea adevarata...mariana are chipul analiei deoarece dr.rivera i-a pus chipul analiei bazanduse pe niste fotografi gasite la locul accidentului, mariana find arsa rivera nu si-a putut da seama cine este asa ca a trebuit sa riste.mariana cand si-a revenit si-a pierdut memoria si a crezut ca este analia.si viata ei a continuat asa pana intr-un anumit punct...roberto a gasit un loc secret a dr.rivera a intrat si a gasit-o pe adevarata analia care era drogata de rivera ca sa nu poata scapa din acel loc atunci analia a fugit si a ajuns la cpt.laressi i-a sp. adevarul bazanduse ca ea avea acelasi amprente iar cealalta nu ele erau politisti subacoperire si atunci lares si-a dat seama cine este adevarata analia iar in timpul asta analia adica mariana"era la un restaurant cu adrianita si cu matusa ei atunci ea a lesinat in timp ce se ducea la baie iar cand sa trezit si-a dat seama cine este adica mariana atunci totul a iesit la iveala iar in timpul asta montana tinea in pivnita o alta femeie cu chipul analiei o clona iar acea clona a murit iar cele doua adica analia si mariana o sa traiasca pana la final

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua o sa traiasca ...analia va avea chipul marianei, si mariana chpipul analiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mariana si analia pleaca ca sal supravegheze pe montana la inchisoare. montana evadeaza iar analia il urmareste. din urma mariana il suna pe daniel si fug dupa analia...pe un camp analia se intalneste cu montana vorbesc putin si dupa aia se impusca si mor amandoi.mariana si daniel ajun si ei dupa aia.asa am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu intelegi limba iti dai seama din imagini de tot ce se intamplahappynici eu nu prea le am cu spaniolahappydar, Analia va lua chipul Marianei, mariana ramane cu chipul analiei, se casatoreste cu daniel si mai fac un bebehappyIn urma impuscaturilor dintre Analia si Montana acesta din urma ramane paralizat, in scaun cu rotile si bineinteles, in puscarie.Camila se casatoreste cu Cristobal, Augustina cu fostul sot, Olga cu Lares, si nu in cele din urma, Analia se indragosteste din nou si pleaca cu un bogatan.Sara moare intr-un accident de masina incercand sa-i omoare pe Daniel si Mariana... Miguel ramane cu (nu mai stiu cum o cheama)secretara aceea grasana, si Chanicua cu asistentul dr-lui Rivera.cred ca am fost foarte explicita si corecta. Pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In episoadele 165-172 Montana isi pregateste fuga din inchisoare.Analia este persoana care trebuie sa il opreasca pe Montana... ea cere ajutoul Marianei. cand evadeaza Ana pleaca singura urmarind-ul pe Montana Mariana, Daniel si Miguel merg dupa ea ea nu poate trage Mariana ii spune la Daniel sa o depaseasca pentru. ca ea nu poate trage si trage ea.Analia o s afie impuscata in umar si i se termina si gloantele cand reuseste sa se ridice Mariana ii da pistolul si se infrunta cu Montana aman2 cad jos dar nu au murit...mai de parte nu stiu o sa arate in seara asta 12. 01. 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analia si cred ca mariana moare cand se rastoarna cu daniel si sara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti proas

| moniqueblackberry a răspuns:

Eu cred ca amandoua o sa traiasca.
Mariana o sa ramana cu Daniel si cu Adrianita.
Iar adevarata Analia o sa-si gaseasca un baiat.

| Stefania_1782 a răspuns:

Ce raspunsuri stupide :-|. Mariana ( cu chipul analiei) isi reaminteste cine este in episodul 115.Adevarata analia reuseste sa scape de doctorul armando care o tinea inchisa inca din ziua accidentului. Iar in final, mariana le dezvaluiE lui daniel si adrianei ca este insarcinata. Analia se intoarce cu chipul marianei, pregatita sa inceapa o viata noua.

| ioana867 a răspuns:

Mariana nu este moarta!nici analia!doctorul rivera a facut mai multe clone analiei.si asta inca nu sa aflat si exista doar 2 anali.iar una dintre ele este mariana si alta este analia cea adevarata...mariana are chipul analiei deoarece dr.rivera i-a pus chipul analiei bazanduse pe niste fotografi gasite la locul accidentului,mariana find arsa rivera nu si-a putut da seama cine este asa ca a trebuit sa riste.mariana cand si-a revenit si-a pierdut memoria si a crezut ca este analia.si viata ei a continuat asa pana intr-un anumit punct...roberto a gasit un loc secret a dr.rivera a intrat si a gasito pe adevarata analia care era drogata de rivera ca sa nu poata scapa din acel loc atunci analia a fugit si a ajuns la cpt.laressi i-a sp. adevarul bazanduse ca ea avea acelasi amprente iar cealalta nu ele erau politisti subacoperire si atunci lares si-a dat seama cine este adevarata analia iar in timpul asta analia adica mariana"era la un restaurant cu adrianita si cu matusa ei atunci ea a lesinat in timp ce se ducea la baie iar cand sa trezit si-a dat seama cine este adica mariana atunci totul a iesit la iveala iar in timpul asta montana tinea in pivnita o alta femeie cu chipul analiei o clona iar acea clona a murit iar cele doua adica analia si mariana o sa traiasca pana la final