| KaMy a întrebat:

Ce se poate intampla daca o gaura neagra te absoarbe?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu exista notiunea de timp/spatiu intr-o gaura neagra.Practic nicio lege a fizicii nu functioneaza.Esti intr-o alta dimensiune si cum se spune "tot ceea ce este necunoscut, fascineaza". Pacat ca suntem prea morti ca sa fim fascinatiwhistling

| Shinen a răspuns:

Morii.

| ◕matza◕ a răspuns:

Vezi totu negru laughing) de unde vrei sa stim ca nu nea absorbit nici o gaura incerak sa vezi ce se intamplalaughing! Daca esti asa curioasawinking

| cosminbacau a răspuns:

Daca e sa ajungi tu in apropiere de o gaura neagra, sa stii ca nu mai conteaza ce iti spunem noi. Daca vezi vreo una claxoneaza.

| niko a răspuns:

Mori

| KaMy explică:

Daca totusi vrei sa raspunzi la intrebari poti sa raspunzi frumos. am pus o intrebare dar daca nu poti spune nimic destept nu mmai spunewinking

| KaMy explică:

Mi-e totusi fa fascineaza chestile astea planetele spatiul chiar de mica... m-am gandit odata sa ma fac astronautlaughing