Întrebare recomandată | Blackwoman27 a întrebat:

Ce se pune prima oara in brad? Instalatia, globurile si apoi beteala?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai nimerit-o bine.

| superdorex a răspuns:

Bineinteles ca instalatia si apoi globurile si restul la urma pui steaua in varf si pornesti instalatia!

| mona a răspuns:

Prima data pun instalatia apoi globurile si restul la urma

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna dar vezi verifică instalatia înainte de a o pune în brad, vezi merg toate becurile? Că dacă o verifici după ce o pui in brad, ai muncit degeaba.

| SmileSad a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mie mi s-a intamplat asa anul trecut! sad

| aleCsandrra a răspuns:

Eu in fiecare an am pus prima, instalatia. E cam greu sa o pui la sfarsit, apoi am pus beteala care ocupa mai mult si apoi unde era mai golut am pus globuri.

| Seby90 a răspuns:

Pai cred ca intai ii pui suportu'? Ca altfel nu stawinking.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Prima data se aseaza instalatia, altfel deranjezi tot. Apoi incepi cu ce e mai greu :bomboane\ciocolate, globuri, iar la sfarsit beteala. Locurile mai goale le poti completa cu bucati de vata.Arata grozav.Succes!

| LolaLollita a răspuns:

Eu pun intai instalatiile, apoi beteala. Abia apoi globurile mari, globurile mici si funditele happy

| Niiiicu a răspuns:

Eu pun intai globurile, apoi instalatia apoi beteauahappy

| EvaneSScence a răspuns:

Incepi cu instalatia, pentru ca e cea mai intortocheata si o pui asa mai usor. Apoi globurile si decoratiunile si la urma beteala.

| MrSoapte a răspuns:

Il impodobesti dupa bunul plac! Nu este o regula generala pentru aceasta operatiune! Totusi, sunt perfect de-acord cu ordinea mentionata de tine!

Răspuns utilizator avertizat
| motolo9ve a răspuns:

De obicei se pune instalatia, pentru. ca emult mai usor sa incepi asa

| silvipisicutza a răspuns:

Fiecare cum vrea.

| Simmi a răspuns:

Instalatia, globurile, beteaua si steluta in varf.

| tpubety a răspuns:

Eu cred ca mai intii globurile