| catalinnutza a întrebat:

Ce seriale sau filme imi recomandati? dati putin un mic rezumat ca sa stiu despre ce este vorba.nu twilight sau the vampire diaries va roglove struck

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

OOMFG. daca nu ai vazut The walking dead", iti sugerez sa il vizionezi un urmatoarea secunda! Nu sti ce pierzi tongue

| Aditzu a răspuns:

Worst week, este comedie. dupa parerea mea e mai bun si decat 2 and a half men.este destul de scurt dar merita.
este vorba despre un cuplu care incearca sa le spuna parintilor ei ca se vor casatorii si mai apoi ca vor avea un bebetongue
el incearca sa faca tot ce e posibil sa fie folositor si sa intre in gratiile parintilor(mai ales a viitorului socru) dar face numai boacane laughing. e penal rau de tot. razi de nu mai poti big grin.

| Christinna_9563 a răspuns:

Supernatural ii un serial superlove struck. Despre fantome, demoni etc... ii super si au doi actori in rolu principal =p~

| ozzy22 a răspuns:

Vampire knight e anime da e foarte taree.despre vampiri si secrete intunecate care ies la iveala mult suspans iubire si sange