| chupachups1234 a întrebat:

Ce seriale sau filme urati cel mai mult pe Disney?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Pe mine ma enerveaza Hannah Montana. Adica serialul este amuzant. Dar mor cand vad prin magazine tricouri, pantaloni, ghiozdan, pixuri chiar si chipsuri cu HANNAH MONTANA. Aiurea. Nu-mi place Dragonul American, Brandy si domnu' Mustacila... Vai ce dragut e Mickey Mouse :X:X Ala de dimi :X:X Bine, ca ma uit asa de amuzament. F dragut :X Oricum eu am crescut cu Fox Kids. Ce frms era. day dreaming. Pakat ca copiii de acum n-au sansa asta.

2 răspunsuri:
| Pure.Sunshine a răspuns:

Cam toate...
Le cam spala creierul copiilor din ziua de azi.
Hannah Montana este idolul majoritatii fetelor cu varsta sub 10 ani(sper ca varsta nu este ceva mai mare).
Un copil ar trebui sa isi gaseasca singur personalitatea, iar mentorii sa nu fie fitoase imbracate in roz din cap pana in picioare.
Copiii merita ceva mai bun de atat!

| 1235678907452352 a răspuns:

Mie imi plac cam toate.de ce sa nu recunoscthinkingrolling on the floor)