| 141414 a întrebat:

Ce sfaturi de viitor dati unei proaspete absolvente de liceu?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa urmeze o meserie care i place ei, hai sasi povestesc ceva si eu am avut varsta ta stiu cum este dar am inteles cu timpul ca scopul vieti este sa isi urmezi pasiunile, pasiunea mea a fost/este internetul si prin asta imi castig existenta, nu fa pe placul altora si fa ce isi place tie sa faci, daca te iei dupa alti vei regreta mereu sa stii

31 răspunsuri:
| 141414 explică (pentru RAY):

Iti dai seama. Dar mai sunt unii la modul oohh o fata se uita la minelaughing