| Awkesna a întrebat:

Ce slujba vreti sa aveti in viitor sau ce slujba aveti?
Dc vreti aceasta slujba
Dc v-ati ales aceasta slujba
Funda big grin!

4 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Pai doresc sa ma fac profesor de engleza pentru ca pot face si meditatii sau traducator. De ce? Pentru ca imi place limba engleza! happy

| Mao a răspuns:

Psiholog - pentru ca imi place sa dau sfaturi si sa ascult problemele oamenilor.
Sau neurochirurg - (motivul acesta este unul materialist) am auzit ca primeste foarte multi bani + nu sunt foarte multi doctori cu aceasta specializare.
Dar cred ca raman pe psiholog. Sa vad ce imi rezerva viitorul si dupa mai vorbesc despre asta.
Tu? :]

| Str3n6arizza a răspuns:

Designer vestimentar! Sau actrita! Sau orice in care sa fac ceva nou in fiecare zi, nu o slujba in care sa fac acelasi lucru in fiecare ziwinking

| Diidii_4885 a răspuns:

Pai doresc sa ma fac Albitru (de footbal)big grin

De ce? Pentru ca imi place si stiu ca pot`!love struck

Funda love struck:*

Multumesc!