| gabriela00 a întrebat:

Ce status aveti acum la messenger?
Funda la cel mai frumos

8 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Dacă te vezi pe tine în ceilalţi, pe cine ai mai putea răni? Ce rău ai mai putea face?( Buddha)

| mihaelaa18 a răspuns:

"Tu stii cat de mult doare? dar de unde sa stii tu, cand in sufletul tau nu exista decat nepasareoh go on"...happy

| cristianfrunza a răspuns:

Status - Ştiaţi că că 90% dintre oameni nu observă repetarea cuvântului (că) de la începutul acestei propoziţii?

| TeodoraCucerzan a răspuns:

I wish that I could fly. Into the sky. So very high. Just like a dragonfly.

| Allexandrrru a răspuns:

Salutare tuturor. Am gasit o metoda noua de a face bani pe internet, dar grabiti-va mai e pana pe 9 aprilie. In curand se va lansa un nou motor de cautare ca si Google, Yahoo, dar cu o mare diferenta. Acesta isi propune sa imparta 50% din profiturile sale lunare cu utilizatori care s-au inscris inainte de lansarea oficiala a siteului, de pe data de 9 aprilie.Dupa ce v-ati inscris inscrieti prin linkul dumneavoastra personal care va apare cu rosu cat mai multi prieteni rude cunoscute si convinge-ti sa faca la fel. Cu cat invitati mai multi cu atat veti castiga mai mult.Totul este absolut gratuit nu AVETI ce pierde. Deci grabiti-va NU COSTA ABSOLUT NIMIC, TOTUL ESTE COMPLET GRATUIT. MERITA INCERCAT NU AI CE PIERDE. inscrierea o puteti face aici :
http://signup.wazzub.info/?lrRef=befa04e2

| emaurisio a răspuns:

Rise above hate

| emaurisio a răspuns:

Rise above hate