| cristinutza7 a întrebat:

Ce stil de muzica peferi? Si ce cintec iti place mult?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mie îmi plac toate genurile muzicale.Dar îmi place mult muzica veche. Poate pentru versuri sau pentru linia melodică... Cert e că muzica nu va lipsi de la nici o generaţie.Ce cântec îmi place mult? Sarah Connor - Just One Last Dance/From Sarah With Love.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Drum and bass
Pendulum - Vulture

| αʟεх a răspuns:

Imi plac piesele noiii; x; x`!
Si melodia mea preferata e Pitbull ft.Marc Anthony -Rain over me; x o adoorrr; x de cand a aparut o ascult neincetat. si cand am auzit ca e si piesa preferata a unui prieten mai nou cu care ma inteleg super bine. mi-a placut si mai mult

| cryptobiologist a răspuns:

Imi plac aproximativ toate genurile de muzica(FARA manele) dar prefer rock-ul.Am prea multe melodii pe care le,, ador" dar daca as alege as putea spune de la Bullet for my Valentine -10 years today sau de la Evanescence-Everybody's fool sau de la Nightwish-She is my sin...sau multe altelelaughing

| simipantera a răspuns:

Electro-house... atb - hearthbeat