| KinekT a întrebat:

Ce subiecte comune poti avea cu o fata pe care ai cunoscut-o timp de o saptamana?

3 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Trebuie sa descoperi ce aveti in comun ...de ex poate sportul sau va plac acelasi gen de filme sau va place/nu va place sa va plimbati, mancarea, jocurile video, muzica, glumele, prietenii

| neutrino a răspuns:

Daca nu mai ai subiecte comune, asta inseamna ca inca nu ai cunoscut-o.

| Deleb a răspuns:

Mai asculta discutii de ale ei cu vreo prietena si poate te poti baga in seama cu ea dupa.
Daca e o fata careia ii plac jocurile video sau e mai baietoasa eu cred ca aveti ce vorbii, dar daca e una care stie doar facebook si sa isi faca selfie-uri, e mai greu.
Povestiti lucruri amuzante, filme care v-au placut sau chiar despre muzica.