| k2cristian a întrebat:

Ce subiecte de convorbire recomandati la o intalnire cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Puteti vorbii despre orice. Fie ca discutati despre ceva ce i s-a intamplat unuia din voi in drum spre intalnire, fie ca depanati amintiri din "copilarie". De regula chestiile astea va ajuta sa va cunoasteti, dar nu trebuie sa pleci de acasa cu un plan de discutie in cap. Improvizati din mers, in functie de ce se intampla happy
Bafta multa!

1 răspuns:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Subiectele vin pe parcurs.
Trebuie sa fii idiot ca sa planuiesti ce sa vorbesti de acasa.laughing