| eurynomus a întrebat:

Ce subiecte interesante aveti pentru dicutii? Despre ce ati vrea sa vorbiti?

4 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Imi place sa vorbesc despre hobbyurile mele, despre muzica si artistii preferati, despre carti, filme, moda, uneori si despre politica, despre ce s-a mai intamplat in tara, despre planurile mele de viitor, despre ce s-a intamplat in ziua rrespectiva, despre scoala etc

| eurynomus explică (pentru Euletitia):

Sa stii ca in mare si eu am cam acelesi subiecte de discutie preferate doar cu mici exceptii, sunt placut surprins de asta si imi permit sa ti propun daca vrei si poti, sa vb pe mess, am idul: eurynomus3free

| Denis777 a răspuns:

Paranormal spiritualitate, de ce as vrea sa vorbesc? de plictiseala laughing

| Kisie a răspuns:

Vorbesc despre orice