| Iulia69 a întrebat:

Ce sugestii aveti pentru site-ul www.fisierulmeu.ucoz.com? :D
Ce a-ti vrea sa mai contina?

Răspuns Câştigător
| smaranditza a răspuns:

Bravo pentru idee si realizare; interesant, tentant, dar... nu te supara pe mine, o sa ma uit cu mai multa atentie mai tarziu... acum chiar nu pot sad
sigur, orice este perfectibil, dar inceputul este promitator!

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Tu incerci sa faci site-ul sa semene cu un motor de cautare folosind google? Cand am vazut acele taburi cu muzica, filme, am crezut ca e un site cu tot felul de lucruri pentru descarcat, dar ai pus doar o casuta de cautare google si atat, nimic special.