| FreddieM a întrebat:

Ce superstitii aveți?
Cheers

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De fiecare dată când manc Nutella cu pâine mă uit la fiecare felie de pâine sa nu fie fața Domnului pe ia sa o manc la fel și cu cartofi am mare grija când îi tai sa nu tai fața Domnului din greșeala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna

| TimberWolf a răspuns:

Ma feresc de prosti, prostii poarta ghinion!

| Madaxo97 a răspuns:

Nicio superstiție

| LisaJulie a răspuns:

Nu cred in superstiții dar încep sa cred ca cineva a pus un mic blestem asupra noastră cu politicienii actuali

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Aia pe care i am ales noi cu manuta noastră?

| TimberWolf a răspuns (pentru suntserios):

Iar incepem discutia asta cu alegem noi un rahat? credeam ca am lamurit cum sunt masluite alegerile si cum sunt o groaza de oameni decedati care ''apar'' de fiecare data.

| suntserios a răspuns (pentru TimberWolf):

Nu e nevoie sa partici la discutie. E ok, parerea ta e destul de irelevanta pentru mine oricum.

| LisaJulie a răspuns (pentru suntserios):

Sa înțeleg ca tu nu crezi in frauda sau consideri ca se poate întâmpla doar în state subdezvoltate

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Normal ca cred in frauda electorala.
Dar tu nu vrei sa zici acum ca 30 ani psd a castigat doar prin frauda.

Am mai avut discutia asta odata, romanii voteaza masiv psd si pnl. Nu au nevoie de fraude sa castige alegerile.

| LisaJulie a răspuns (pentru suntserios):

Dar de președinți ce parere ai?

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Ca sunt irelevanti in ceea ce inseamna conducerea tarii.

| simplaexsistenta a răspuns:

Ca daca vad masina de la redbull in parcarea de la Kaufland o sa am o zi faina si lipsita de prosti.
P.S nu se intampla des