| anonim_4396 a întrebat:

Ce te face sa te simti special/a?

20 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nimic.

| xibalba a răspuns:

Faptul ca sunt unica.

| Slowmotioon a răspuns:

Faptul ca mereu nimeni nu va fi ca mine si nici nu va putea, si suntem unici fiecare in felul lui fata de alte persoane. dar cand cineva ne copie ar trebui(sa ne bucuram ca ne face reclama)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic. Stiam ca cei speciali de obicei sunt cei cu probleme, asa ca mai bine normal si fericit, decat special si necajit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma simt speciala dintr-un anumit punct de vedere. Cei din jurul meu ma pot face sa ma simt speciala sau nu.

| fuckininsomnia a răspuns:

Mama happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ar trebui? Felul meu de a fi, nimic altceva.

| Mefisto23 a răspuns:

Femeia de langa mine.

| anad a răspuns:

Ma simt o "lumanare "speciala atunci cand pot sa aprind si sa dau "lumina"celor din jurul meu.

| KidoSmart a răspuns:

Ceea ce ma face pe mine sa fiu speciala poate scoala, muzica si familia

| iryna_4737 a răspuns:

Mentalitatea

| Orannginna a răspuns:

Ma simt speciala cand incerc sa imi sfatuiesc prietenii in anumite situatii si vad mai apoi cat de mult a contat sfatul meu...cred ca este singurul lucru care ma poate face sa ma simt asa. happy

| crizantema a răspuns:

Ma simt speciala atunci cand ajut pe cineva sau cand mi se cere un sfat. Ma simt speciala atunci cand iubitul meu ma strange in brate si-mi zice "te iubesc". Ma simt speciala atunci cand nu fac mancarea scrumlaughingsau nu dau foc cu totul la bucatarie... whew!)

| cristina93 a răspuns:

Ma simt speciala atunci cand sunt EU, si ma manifest, simtindu-ma in largul meu, cand ii ajut pe cei de langa mine, ei ma fac sa ma simt speciala. Dar si faptul ca sunt diferita de ceilalti prin felul meu de a gandi, de a simti, de A FI.

| Aurelia a răspuns:

Ma simt foarte speciala, dar in mod negativ, si ma limitez la o explicatie foarte simpla: niciuna din dorintele mele nu a fost, nu este si mai mult ca sigur nu va fi niciodata indeplinita.(nu una, niciuna)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsuri grozave happy
@Flav, iar raspunsuri de astea?waiting mama ei de dornta de a raspunde primul
@leinad, nu ma refeream, special fizic, ci moralwinking
@xibalba... daca as vrea sa aleg un rasp. castigator, al tau ar fi acela

| Flav a răspuns:

The end, nu ma simt special, ma simt un om simplu ca oricare altul, nu stii sa interpretezi un raspuns? Eu nu raspund pentru a fi primul, nu ma intereseaza acest lucru, asa ca vizeaza-ti ironiile spre altcineva. Sau, chiar doreai sa mi te adresezi, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca nu la fizic. Cu toti suntem speciali in felul nostru iar acum ca tot este momentul adevarului (the moment of truth) eu zic ca ne simtim cu adevarat speciali atunci cand iubim si suntem iubitzi. Daca vreti sa ma contrazicetzi, atunci n-aveti decat happy

| Tn a răspuns:

Cred ca, cand baiatul special iti zice ca esti cea mai speciala persoana a lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav, nu stii tu sa interpretezi ironiile melehee hee