| rahelyta a întrebat:

Ce ti-ai dori sa faci daca ai fi pentru o zi din baiat fata si din fata baiat ce ai face? cel mai tare raspuns fundahappy

Răspuns Câştigător
| AnaEindragostita a răspuns:

Daca as fi baiat mas scarpina toata ziua rolling on the floor)))))))))) tu?

5 răspunsuri:
| lastman024 a răspuns:

Daca as fi fata pentru o zi, m-as pipaii peste tot

| Flav a răspuns:

Daca-as fi fata, m-as dezbraca si m-as uita la sani in oglinda toata ziua.
Daca-as fi baiat, as face sushu din picioare toata ziua.
p. s. - sunt catel, ridic piciorul cand fac pipi si nu am nici sani.

| rahelyta explică:

Sincer eu as lua toate fetele la randlaughingrolling on the floor sa o bag in toaterolling on the floorscuze

| pwp a răspuns:

As face laba!rolling on the floor
chiar sunt curioasa!batting eyelashes
pa-pa!love struck

| lastman024 a răspuns:

Numai prostioare aveti in cap fetelor laughing