Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce-ti doresti cel mai mult sa faci in aceasta vara?

145 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Imi doresc sa fac tot nefacutul de pana acum!happy

| cherry127 a răspuns:

Sa am parte de odihna

| Alexe_Ana_Maria_1994 a răspuns:

Sa merg la un festival la care nu am voie sad

| Ticusor a răspuns:

Sa ma simt bine cu pritenii mei si eventual sa incep o relatie

| j1NNNx a răspuns:

Clatite ^_^

| AsteptareaMoarteNuAre a răspuns:

Sa nu ma plictisesc happy

| Ana-Maria_Denisa_1997 a răspuns:

Sa,merg in Elvetia!

| Alien2 a răspuns:

Sa merg la tabara)

| wolder a răspuns:

Sa citesc mai mult, sa intru la facultate, sa ma relaxez dupa bac, sa calatoresc, sa-mi cumpar multe haine, sa invat o limba straina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să violez babe și moși. laughing

| MMDani a răspuns:

Sa plec in lume!

| L1feDRAIN a răspuns:

Sa se termine mai repede.

| AnnyECTM a răspuns:

Sa il intalnesc pe Codrin Bradea laughing)

| kiki1100 a răspuns:

Sa ma distrez cat de mult poootlaughing

| fcsbandrei8 a răspuns:

Sa ma "combin"

| Victorita15 a răspuns:

Sa merg la mare

| AndradaPopescu24 a răspuns:

Sa ma duc la strand in fiecare zi

| toleagiulia a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa ajut, sa ma implic in voluntariat dar nu am gasit nimic la mine in oras..imi doresc atat de mult sa fac voluntariat incat caut zilnic cersetori si merg le spun cate o vorba buna sau le duc o paine..lucruri care pot ridica moralul sau care pot fura un zambet cat de mic happy

| CristinaCriss18 a răspuns:

Vara asta vreau sa ma relaxez, sa ies cu prietenii, cu fostii colegi. Ca dupa vine liceul si nu mai am timp de nimic!

| Trickster a răspuns:

Sa citesc 10 carti

| pci27 a răspuns:

Să călătoresc.

| Zedge a răspuns:

Sa imi gasesc jumatatea, o fata simpla, draguta si serioasa, mai exista oare asa ceva?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visul meu din aceasta vara este sa intru la Facultatea de Medicina Veterinara. Imi doresc enorm de mult sa devin medic veterinar, sa ajut cat mai multe animalute, sa le ofer iubirea mea. happy

| BlackArt333 a răspuns:

Sa merg la Miami. crying

| Mayyaaa24 a răspuns:

Sa merg la mareee...happy

| CristinaSNC a răspuns:

Sa ma indragostesc

| marutzu04 a răspuns:

Sa ajung acasa...happy

| TheHauntedDoll a răspuns:

1. Baga-te la o bataie cu apa alaturi de prieteni.

2.Traieste o iubire de o vara.

3. Pleaca din club, petrecere, plimbare direct la mare.

4. Ia- ti cu tine o patura si admira stelele pana cand adormi.

5. Porneste într-un road trip prin tara. Nimic nu e mai frumos decât sa vezi peisaje românesti pe timp de vara cu toate culorile vii specifice anotimpului.

6. Fa- ti înghetata de casa.

7. Mergi la un rooftop party si admira privelistea orasului pe timp de noapte.

8. Urca- te intr- un taxi cu un prieten, alegeti o masina si strigati: „Tine- te dupa masina aia! ".

9. Urca -te intr-un lift cu mai multi oameni si spune„ Diiiiing" la fiecare etaj.

10. Petrece toata noaptea si incearca sa stai treaz si a doua zi.

11. Iesi in oras, prefa- te ca esti din alta tara si baga- te în seama cu tot felul de oameni. O schimbare a identitatii poate fi chiar fun!

12. Bucura- te de un film la un cinematograf in aer liber.

13. Încearca sa prinzi cea mai misto poza cu un fulger inainte sa înceapa o furtuna.

14. Plimba- te o zi întreaga prin oras fara masina sau transport public.

15. Da- te cu barca la mare.

16. Filmeaza cele mai tari momente, monteaza- le si posteaza filmuletul la sfarsitul verii.

17. Cand incepe sa ploua, cheama- ti prietenii si faceti o petrecere afara.

18. Saruta necunoscuti pe strada, apoi fugi.

19. Intr- o zi spuneti tuturor, dar absolut tuturor cuplurilor pe care le vedeti ca se vor desparti.

20. Ultimul e cel mai important. DISTRATI- VA!

| JustRoxanne a răspuns:

Sa merg la mareee.

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Sa imi termit temele de vacanta!