| εмiLч97 a întrebat:

Ce tigari fumati si ati fumat? Puteti va rog frumos sa imi spuneti ce numar are la nicotina-gudron-monoxid de carbom?

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Dunhill albastru, se spune ca au cea mai buna calitate, gudron 7mg, nicotina 0.6mg, monoxid de carbon 8mg. Daca vrei sa incerci ceva mai slab fumeaza Winston silver, 4, 0.3, 3.

| kar1GaNNN a răspuns:

Kent 8.
Nicotina : 6
Gudrodn : 4
Monoxid de carbon : 5

| Pinocchio a răspuns:

Winston blue.
Gudron:6 mg
Nicotina:0, 5 mg
Monoxid de carbon: 7 mg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fumat Virginia Uno, Pall Mall, Vogue si Glamour la inceput si dupa am trecut la Dunhill si intr-un final am renuntat si m-am dat pe ciocolata. laughing