| QAkkyQ a întrebat:

Ce trebuie sa manance fetele ca sa le creasca sanii mai repede?

4 răspunsuri:
| Kikideea a răspuns:

Buna, draga cred ca nu exista vre un remediu sustinut pe baza de mancarem eu cred ca ar trebui sa astepti ca iti vor creste sau se mai spune din batran sa iti dai sanii cu usturoi si sa stai 12 are apoi te speli si faci asta de cateva ori... Succes Funda?

| Urzi23 a răspuns:

Urzi23 A raspuns cu intelepciune :

Eu zic sa te astimperi si sa lasi natura in pace sa urmeze cursul ei.De regula cind se baga omul se alege praful

| TeoPT a răspuns:

C***t, asta trebuie să mănânce.

| monstrulet a răspuns:

Mancare. Serios.