| IAmTheLegendary a întrebat:

Ce urati cel mai mult de pe lumea aceasta si de ce?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca urasc faptul ca nu pot sa vad frumos in orice lucru pe lumea asta.

39 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Dar la ultima parte nu sunt. Oh.
Pai nu stiu cum altfel sa explic. Ah, m-am prins. Nu trebuie sa mai explicwinking
Ty happy

| Musique a răspuns (pentru DoarBogdan):

De ce te comporți ca o tipă d-asta cu ifose?
Am mai spus. dacă îți dorești să fii fericit trebuie să uiți de toată analiza asta și să nu te axezi pe detalii. Am înțeles, te consideri fericit, însă ceva tot ce macină pe acolo și asta se vede. Mna, nu știu. mie dacă mi s-ar tăia tot elanul n-aș lăsa asta să mă afecteze atât de profund.
Și fericirea, nu stă în persoane, în timpul petrecut cu ele, în râsete, glume și din astea. Fii mulțumit de ce ai făcut și ce ai realizat și pierderile compensează-le cu gânduri pozitive.
Credeam că ai trecut peste problemele astea adolescentine.

| Idkidk a răspuns:

Am mai găsit o chestie, nu mai primesc nici-un mesaj pe gmail sau pe tell, şi joc Looney Tunes Dash ...Plictisitor, urăsc asta!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Am trecut. Oh. Dar am zis si eu asa -_- inainte.
"Ifose" happy mi-a placut asta.

| Musique a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dacă aia a fost ironie... păcat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Dar nu a...
Oh. Nu stiu cum sa mai zic ca mereu nu e bine pe nici o parte.

| immaBeast a răspuns:

Pe mine.
Pentru ca eu sunt vinovat pentru tot ce mi se intampla in momentul asta.

| Musique a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pwpicei.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Musique):

Aw. Asa e mai binewinking