| chocco1995 a întrebat:

Ce urati cel mai ult pe lumea asta?

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Prostia.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! falsitatea, ipocrizia si minciuna!
O zi frumoasa sa aihappy

| Siracuzia a răspuns:

Bună! Urăsc multe lucruri. Urăsc minciuna,urăsc falsitatea,mândria exagerată,zilele înorate, oamenii care chinuie animalele, infractorii, criminalii, ştiinţele exacte...lista poate continua.

| 4b a răspuns:

Ipocritii

| eurynomus a răspuns:

Tiganii, bozorii, pdl isti si basistii

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Oamenii care nu au educatie...(mai pe scurt)!

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Cei care pornesc conflicte degeaba.Astia ma dezgusta cel mai tare.Mai tare chiar si decat tiganii.

| jhonsmyth a răspuns:

Urasc oamenii care fac discriminare, mentionez ca sunt roman nu rrom.
Urasc minciuna!
si cam atat!
succes, imi dai fundahappy

| KameliaAura a răspuns:

Minciuna, prietenii falsi, profitori, nesinceritatea si rautatea