| Geanin a întrebat:

Ce useri va au la ignore si de ce?

23 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pai, sa ma gandesc.
Raspund ironic;
Corectez greselile de ortografie;
Cer traduceri cand limba intrebarii n-are nicio treaba cu limba romana.
Iar uneia care are o fixatie pe colegii de serviciu (toti, niste hahalere) i-am sugerat sa se trateze.
Or mai fi si altii care ma ignora, dar chiar nu-mi pierd somnul din cauza asta.

| whatevernvm a răspuns:

Florentina, am indraznit sa ii jignesc ego-ul

| whatevernvm a răspuns (pentru whatevernvm):

A, si Nini, toti stiu de ce

| Kaℓi a răspuns:

Nu stiu!

Cine ma ignora, si de ce?

| RAY a răspuns:

Ce m-a enervat o data a fost unul cu tocuri care i-am spus adevarul ma daca erai frumos aveai iubit numai fi misogin, i-am spus adevarul el o datea ca fetele sunt materialiste semn ca la afectat adevarul ca e urat la fizic,eu sunt o persoana sincera,directa, esti urat acceptate dar nu jigni fetele,apoi o alta inteligenta la care i-am spus adevarul ca baieti de varsta ei vor sex nu nunta i-am explicat biologic dar degeaba am primit ignore,i-am spus ca o atrag badboys si ca baieti cuminti sunt in freindzone ca generaliza ca toti suntem la fel dupa sex, adevarul e ca suntem ce sa facem asa a lasat natura masculul vrea sex asa e programat genetic, apoi alte persoane care habar nu au de biologie, alimentatie auzi tampeni gen cresti in inaltime daca practici un sport ceea ce e un mare mit, daca isi pui folie de aluminiu pe burta cica slabesti, nu cred ca un om rational ma are la ignore

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Parca am primit ignore odata, dar a trecut ^_^
In rest, chiar nu stiu daca ma are cineva la ignore.

| Doub a răspuns:

Tipul cu tocurile. crying

| R0R0 a răspuns:

Eu ii multumesc lui RoyDupuis ca mi-a dat ignore. Desi nici acum nu stiu de ce.

| Idkidk a răspuns (pentru R0R0):

Și mie mi-a dat. Ne-a dat pentru că nu mai acceptă cereri de prietenie.

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nici nu i-am dat cerere.

| RainmakerX a răspuns (pentru R0R0):

Eu le multumesc unor copilasi de 12-13 ani care mi-au dat ignore instant dupa ce m-au adaugat la prieteni =]]]

Multa lume e asa laughing Bine ai venit in grupul celor ignorati din nimic =]]]

| R0R0 a răspuns (pentru RainmakerX):

Bine te-am gasit! rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru R0R0):

Haterii sunt peste tot =]]]

| R0R0 a răspuns (pentru RainmakerX):

Știu.

| Florentina9210 a răspuns:

I don't care!

| oglindasultanului a răspuns:

Au ramas sculile lu skadi, ea a disparut.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu cred ca ma are nimeni la ignore si nu stiu de ce nu ma are nimeni laughing
Pntru ca:
Imi bat joc de unii care chiar is prosti
Raspund ironic
Ma iau de oamenii care ma enerveaza
Ma iau de oamenii care raspund fara argumente
etc.

| alexandrualind a răspuns:

Cativa si din cauza ca ne suparam unul pe celalalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ray, a doua oară->pas
+încă un user care m-a scos din lista de ignore -> mi-a dat pentru că am scris despre tocuri la întrebarea nepotrivită.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ignorantii"
M. Jackson

| RoryM a răspuns:

Nu stiu!

| BadAngel3 a răspuns:

Nu stiu ce useri, dar stiu de ce. Raspund sarcastic intrebarilor foarte, foarte stupide.

| Krixxus a răspuns:

Nu stiu
nu-mi pasa