Întrebare recomandată | eliaclodia a întrebat:

Ce v-ar determina sa fiti profund recunoscatori sexului opus, indiferent de varsta?

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Respectul de sine.

32 răspunsuri:
| eliaclodia explică (pentru Woodenpints91):

Super! Nici pe mine nu ma dor ochii tai, iradiati de monitor. In schimb ma doare degetul aratator. Cu el tastez. Totusi merita.

| Kaℓi a răspuns (pentru eliaclodia):

Departe de mine ideea de conflict sau de subminare a orice, sau de dispret, ca vad ca ai editat ceva acolo. Sunt cea mai pasnica utilizatoare TPU.
Nu am facut decat sa apar reputatia urechilor mele, cu care ai fost un pic rautacioasa, dar poate mi s-a parut.