| Pisicuța a întrebat:

Ce v-ati dori de Craciun?
Pe plan material si nu raspundeti "nu sunt materialist/a, nu stiu"

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Vine Mos Craciun! Ce va doriti? : a] un tel; b] un laptop; c]o jucarie; d] bani; e] nimic. Eu sincer mi-as dori niste CD-uri [Loud, Teenage Dream, Animal, My World 2. 0] si un laptop. Tu ce ti-ai dori?

| Fifylici a răspuns:

Vroiam o chitara, slabe sanse

| BlackVeil a răspuns:

Un Gibson SG, dar n-am sanse, uneori nici nu indraznesc sa visez la chiata aia. laughing

| Cubulets a răspuns:

De mos craciun vreau niste zeci de bratari [iubesc bratarile]
si lasam cadourile mari pentru ziua mea cre se apropie

| ALEXme_4367 a răspuns:

O narghilea big grin