| vyly a întrebat:

Ce va atrage mai mult la un baiat? Si una pentru baieti:ce va atrage mai mult la o fata? Dar ce metode folositi sa o/il cuceriti? Va pup

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ma atrage gandirea, maturitatea, ochii si umerii.
Metode de cucerit? Nu stiu, sunt natural de fiecare data.

kratos
| kratos a răspuns:

La o fata ma atrage nu numai frumusetea si caracterul ei. Comunicarea face minuni mereu! Am avut mare noroc cu sotia mea deorece este si frumoasa si are si caracter. Daca la o femeie nu exista caracter si loialitate toata relatia se duce pe apa sambetei. Intr-o relatie trebuie sa exista intelegere, respect si dragoste.

| danutza a răspuns:

Niciodata nu m-am uitat la ceva anume.nu stiu cum sa iti spun daca el are "acel ceva" ma atrage ca un magnet si nu ma refer la bani sau eu stiu la ce frumusete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca atunci cand vezi un tip interesant il analizezi din cap pana in picioare.eu ma uit mai intai la fizic mai mult chipul, fata j apoi pe parcurs ii descopar si calitatile morale. iar la intrebarea ce metoda folosesc? cred ca fetele mai mult decat cu o privire si cateva cuvinte,, dulci,, adica complimente nu ai ce sa faci.