| anonim_4396 a întrebat:

Ce va doriti azi doamnelor/soarelor? Puneti-va aici dorinta ca poate se-mplineste, cine stie stie sub ce nickname va sta cavalerul, special sa va afle voua dorintele...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu inteleg de ce doamnele (si domnisoarele) din ziua de azi le trebuie neaparat vreo dorinta cu un ***?
Eu cred ca dimpotriva... de exemplu maica-mea isi doreste o zi la un resort din Antalya, sa soarba tihnita o pina-colada sub o umbreluta. Sora-mea isi doreste un Ford B-max, ca ea obisnuieste sa puna frana de obicei cand e prea tarziu, si a auzit ca B-maxul pune frana de capul lui, evitand portbagajele "participantilor la trafic".
Nevasta-mea isi doreste sa gaseseasca un City-break in Paris, cu acces VIP Louvre inclus. FifiMaximo isi doreste o petrecere in pijamale, fara Chippendales, dar cu clovni. FifiMinimo e singura care isi doreste un cavaler, recte eu, pe post de ponei la sanie, ca vrea sa faca turul Babelor din Bucegi stand in fund pe o blana de oaie.
Cine ar mai fi? Menajera mea isi doreste liber, sa se duca sa pregateasca un parastas (auzi, de 8 Marte?!). Vecina de vizavi isi doreste sa fac eu gardul dintre noi, pe banii mei only, ca ea e bugetara. Verisoarele lu' nevasta-mea isi doresc pastrav la gratar, pe scandura, cum numai eu stiu sa fac... asa ca o sa ma ninga toata ziua in gradina... ca la noi ninge, nu ca in Rio rolling on the floor
Am plecat, ma duc sa dau drumul la gratar, ma pilesc bine cu slibovitza si dupa-aia le arat eu Chippendale de Euxin!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ha ha ha! U can leave your hat on big grin
Dispari ca pun biciul pe tine big grin

8 răspunsuri:
| Iulia20 a răspuns:

Eu una multa fericire si bucurie si sa iau o nota mare la testlaughing

| anonim_4396 explică (pentru Iulia20):

Haide tu cu testul tau. Credeam ca zici si tu ceva cina romantica, masaj, dans (in chiloti tanga, cand l-ai mai vazut asa?)... nu-I decat o zi pe an sa-l biciuesti, schingiuesti si-apoi sa-l si certi ca n-a fost atent sa-ti toarne sampanie-n pahar happy

| MariusCs a răspuns (pentru Iulia20):

In sfarsit cineva care pune in primul loc cat a importanta, studiile, mult noroc la test!

| Iulia20 a răspuns (pentru MariusCs):

Mersi multbatting eyelashes:dwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite fix aici intalneam cavalerul laughing
Virtual bineinteles, ca real nu suntem in stare sau nu avem timp.
Hmmm, sa vad! Care alcoolic anonim se nimereste sub mine rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu ai reusit sa evadezi din jacuzzi? big grin
Sa-l vezi pe ala de dupa mine ca eu nu le ard cu doamnele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici nu am intrat, nu m-a primit sad
Ba mai mult, mi-a zis ceva de dulce...