| LuYz@ a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult (nu vreau rasp. gen :sanatate, bucurie, fericire, pe astea trebuie sa le avem)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O chitara, sa cant la ea toata ziua laughingdupa ce invat sa cant, numa de mine dati pe youtube

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Maniiiimoney eyes

| Alisa a răspuns:

Sa sar cu parasuta. love struck

| hamsterx a răspuns:

Pe astea ar trebui sa le avem dar dupa cum vezi si tu, multi nu le au. eu pe langa sanatate, la care mai am mici probleme mi-as dori ca pe viitor sa imi gasesc un serviciu stabil si sa imi infiintez o familie fericita.

| albinuta_2886 a răspuns:

Imi doresc sa nu ma mai streseze persoanele din jur.

| franck2222 a răspuns:

Sincer, o fata care sa ma iubeasca nu sa imi iubeasca bani.
Si doi copi baiat si fata.

| LuYz@ explică:

De raspunsul lui paul are nevoie cam poata tara. nici odata nu sunt prea multi, in totdeauna e loc de mai multi!

| LuYz@ explică:

Cryout si eu vreau o chitara, chiar foarte mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, o fata care sa ma iubeasca nu sa imi iubeasca bani.
Si doi copi baiat si fata.