| GabrielICG a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult si cel mai mult in viata asta?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa raman sofer ca de obicei, e o meserie ca la birou numai ca sant in miscare si am aer aconditionat

| AvalohAlyn a răspuns:

Sanatate si sa ma bucur cat pot de viata.

| zurick a răspuns:

Să fac ceva prin care să-mi demonstrez că nu sunt o proastă.
Nu cred că se va întâmpla vreodată...

Tu ce-ți dorești?

| GabrielICG explică (pentru zurick):

Eu imi doresc sa invat mai multe lucruri
P. S: esti un geniu doar ca inca nu o stii

| mentholinks a răspuns:

Sa obtin viata viitoare care va fi si vesnica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io vreau sa fiu sanatos... daca ai asta faci rost si de celelalte pe urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc pentru ca daca am noroc nu o sa ma calce vreo masina chiar daca sunt sanatos tun. Siiii daca am noroc nu o sa ma imbolnavesc, logic, nu?

| GabrielICG explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca exista noroc, depinde de cum gandesti tu.
P.S: eu zic ca nemurirea e mai buna, oamenii de stiinta vor gasi o modalitate de a opri procesul de imbatranire in urmatorii 20 de ani max.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabrielICG):

Cand te gandesti ca toti idiotii o sa fie nemuritori...
Iar daca cercetatorii o sa gaseasca o modalitate de a opri procesul de imbatranire, pun pariu ca nu o sa fie la indemana oricui si doar aia bogati o sa-si permita.
Apropo, GabriellCG? Tu esti fratele lui IonutCG?

| GabrielICG explică (pentru anonim_4396):

Nu,ICG sunt initialele mele

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabrielICG):

Aaaah, ala era I...ia stai...thinking

| Cσcσ a răspuns:

Sanatate.
Daca am asta, cel mai mult imi doresc sa calatoresc pe toata planeta.

| GabrielICG explică (pentru Cσcσ):

Sper sa iti indeplinesti visul de a calatori pe toata planeta

| Kenya a răspuns:

Sa ma implinsesc si sa-mi indeplinsesc toate visele. Ah si sa calatoresc, evident big grin

| Cristinaaa57 a răspuns:

Sanatate si fericire

| anonima0101 a răspuns:

Vreau sa fiu fericita, sa ma bucur de orice moment chiar daca nu este un moment prea placut. Plus sanatate.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Sanatate, e mai buna decat toate, celelalte vin pe urma. laughing

| DumnezeuTatal a răspuns:

Super-puteri.

| nlko a răspuns:

Sanatate, fericire si... nu stiu, sa ajut cu ceva oamenii.

| Aleexandraaaaa97 a răspuns:

Sa calatoresc si mi-ar placea sa am viata vesnica laughing)