| NoNameNoName a întrebat:

Ce va doriti de Craciun, in afara de dorintele spirituale? happy

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Imi doresc sa fie zapada, sa ninga

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa imi confirme cineva ca ma va lua ca sofer pe autotren, la cate cunostinte au zis ca da o vorba buna de mine cineva o sa fie cu un raspuns bun la angajare.

| oOSaritaOo a răspuns:

O barcă.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu-s atât de terminat ca om încât să am impresia că dorinţele spirituale ţin de o sărbătoare penibilă. De fapt, nu-s atât de terminat ca om ca să-mi doresc chestii spirituale.
Nu vreau absolut nimic. Dacă-mi doream ceva suficient de mult, aveam până acum, nu trebuia să aştept crăciunul. Dar nu mi-am dorit nimic destul de mult încât să fac vreun efort în a-l procura.

| WhiteLover a răspuns:

Eu is innebunita dupa dulcirui, so...big grin

| WhiteLover a răspuns:

Dulciuri,scuze happy

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Inca nu m-am gandit, tu ce iti doresti?

| Andr3y007 a răspuns:

Nu m-am gandit

| NoNameNoName explică:

Multumesc pentru raspunsurile voastre... Eu, pai o esarfa si mai multe chestii...