| AneZniP a întrebat:

Ce va doriti de la noul an? happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nimic special, doar sa fiu sanatoasa atat eu cat si fam mea, avand probleme de sanatate, nu imi doresc nimic, ma multumesc sa fiu sanatoasa acasa in jurul celor dragi mie, in rest nimic nu conteaza...aa poate ar fi ceva ce imi doresc de la noul an, sa devin bunicutaaaaaaaalove strucklove strucklove struck, dar nu vor incacrying
Multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor talehappy sarbatori fericite si un an nou fericitlove strucklove struck

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune.