| Silvia a întrebat:

Ce va doriti pentru noul an?happy

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

În primul rînd imi doresc ca toti sa fie fericiti sa nu fie nici o cearta in ajunul craciunului si Anului nou Să fie tot frumos plin de culoare, cadouri, şi sa simtim spiritul craciunului linga noi...
Crăciun Fericit si un An Nou Frumos si plin de bucurii şi fericire

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff, sa-mi termine mai repede constructorii vila aia de pe Coasta de Azur, ca deja m-am saturat de achizitia din Caraibe si voiam un proiect nou, pe placul meu, nu facut de gata big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a se mute Bro sa stau si eu pe capul lui vreo juma de an laughing

| hândel a răspuns:

Multa sanatate. happy

| Marii a răspuns:

Sa nu ma mai enervez asa repede, vreau si eu putin calm laughing

| costymaximus a răspuns:

Sa se "oficializeze" turismul pe luna, marte, venus, ca sint satul de planeta asta!

| Pho3nix a răspuns:

Sa imi indeplinesc visul.

| kAps UNikA a răspuns:

BUNA as dori ca in anul nou sa am mai mult noroc. Dar tu?

| NykOleta_4479 a răspuns:

Eu imi doresc sa fiu fericita alaturi de familia meahappy si sa fim sanatosi impreuna...ca asta e cel mai importanthappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sanatate si fericire!love struck
Asta e tot ce imi dorescbig grin