| RainDrop a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai mult?
Pe mine oameni care nu vorbesc omeneste:
-O pizza cu extra branza(eu).
-Extra ciuperci?
-O pizza cu extra branza.
-Fara masline?
-O pizza cu extra branza.
-Fara ardei?
-O pizza cu extra branza!
-Fara branza?
-O pizza cu extra branza!

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ultimele două rânduri fac tot. Cel mai mult mă enervează să mi se ceară ceva excesiv, mai bine fac ceva dacă sunt lăsată să-l fac fără să mi se amintească. Ce mă mai enervează sunt oameni care înţeleg greu, la fel ca în cazul tău, cu asemenea persoana îmi pierd răbdarea.

| Malvina24 a răspuns:

Ohh mai vorbesti atata de pizza di imi vine pofta la maxim! Mancai azi pizza si am mancat si ieri dar acum mi-e o foameee... Pofta buna tuturor!

| T30D0RA a răspuns:

Pe mine ma enerveaza oamenii extrem de insistenti. Pfoaaii!

| hândel a răspuns:

Şi eu am cerut ieri o sticlă mică de apă rece, şi vânzătorul îmi întinde una de 1, 5 l. Eu îi repet că vreau una mică de 0, 5l, el se uită pierdut la mine şi-mi spune... da! Apoi mă întreabă dacă vreau rece si, eu îi spun că da, să fie rece dar de 0, 5 l, iar el îmi spune preţul şi întinde iar sticla de 1, 5l, şi cealaltă mână să-i dau banii, la care îi repet din nou că vreau una mică şi rece, la care îmi spune sictirit că nu are mică şi rece, chiar nu înţeleg? M-am enervat şi eu şi l-am întrebat... de ce naiba nu mi-ai spus omule asta de la-nceput? Am faţă de intelectual? Da-mi un pepsi atunci (văzusem că are la rece), şi când a spus că nu are la rece deşi eu vedeam pepsi la rece, am lasat-o baltă şi m-am dus la alt chioşc. Cred că unii sunt aerieni din vina oboselii, ori a căldurii.

| pengu a răspuns:

Sa vina frate-miu la mine sa ma bata la cap a ii iau nu stiu ce joc de pe net, apoi mama sa fac curat (daca se poate non-stop sa stau cu matura in mana...) si apoi sa mai vina si tata - dar macar el schimba placa mai mereu...hee hee) deci abia astept sa ma mut day dreaming