| anonim_4396 a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai tare pe lumea asta? Si ce va place cel mai mult? big grin

Răspuns Câştigător
| BDoruAndrei a răspuns:

Urăsc TIMPUL! Dacă am fi toți liberi...ce bine ar fi! Și iubesc să trăiesc viața la maxim!

3 răspunsuri:
| ady123 a răspuns:

Ma enerveaza cel mai mult BeathBoxul(Din cauza asta mi-a cazut parul de stres dar mi-a crescut la loc)Canta fratimiu super inervant ca asa e destul de tare
Imi place cel mai mult filmele Horror

| SanctiunE a răspuns:

Cel mai mult imi place sa ma distrez, si ce ma enerveaza este sa invat!

| Tania a răspuns:

Cel mai tare imi displac urmatoarele :manelele, colegele care pun muzica pe tel.in pauza,chimia,matematica,fizica,aurolacii,cei care nu opresc sa-ti dea prioritate la trecerea de pieton,mai ales cei cu masini foarte scumpe care prefera sa dea peste tine decat barim sa incetineasca ca sa iti dea timp sa fugi si nu numai,frigul.
Cel mai mult imi place sa dansez,sa ma uit la filme, sa desenez, sa stau cu persoana care o ador si mai ales sa zbor cu avionullove struck