| andreiadrian9 a întrebat:

Ce va face fericit, fericita?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Multe lucruri, iubirea de orice fel, sănătatea, muzica, banii, o glumă spusă la momentul potrivit etc etc.

33 răspunsuri:
| andreiadrian3 a răspuns (pentru SilentRain):

Sigur ca Creatorul si dvs voi Creatia cei Alesi sunteti favoriti iar sarpele e tinta sacrificat jertfa de pedepsire iar dvs de sacrificiu savanti inventatori, amarati dar cal calai in fapt.Asta e daca asta inseamna nr.1.

| andreiadrian3 a răspuns (pentru SilentRain):

Sigur ca nr.1 ar fi Prea Buni cristosi isusi iesua, sfinti puri, pat paterni. sau chiar normali cupluri familii complete fericite de exceptie sau modesti nu cal calai de pe negativ aparent Prea Buni dar Dominus batausi bataie de joc teroristi tortionari sau chiar dominatori blasfemici nella fantasia normalizati pe spinarea cuiva in special a sarpelui facut pus ko inscenat! Va multumim pentru intelegere! Asa ca sa te bucuri de nefericirea altora nu e corect frumos moral e imoral pentru ca nu iti vezi barna!

| SilentRain a răspuns (pentru andreiadrian3):

Sugi p###