| Georgiana95 a întrebat:

Ce va inspira aceasta melodie?(referitor la versurile ei, daca va place)
PS:Puteti spune si din viata personala daca se aseamana:D:P
http://www.youtube.com/watch?v=czRYJCzGO3A

5 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Pot spune doar ca e o melodie superba!
inna este una din peferatele mele!
ii place cum canta si ritmul energic al melodiilor!
am trecut de varsta in care ...asociam versurile unei melodii cu viata reala! desii de cele mai multe ori ma regasec in ele!
p. s. SUPER PIESA

| AndutzaAndu a răspuns:

Da, o am in calc si ii ffffffff frumoasa piesa.

| Betty18 a răspuns:

Inna intotdeauna preferata meawinking
melodia ma face sa ma ridic de pe scaun de fiecare data cand o ascultlaughing

succes

| MADALINAAAA a răspuns:

Cand am citit intrebarea ta, chiar melodia asta o ascultam in winamplaughing
Mie una versurile nu prea mi se potrivesc, dar melodia imi trimite un mesaj cu totul aparte, ma face sa ma detasez de tot din jurul meu, ma linisteste, ma poarta pe linia melodica, ma face sa visez la dragoste.ma ambitioneaza .nu stiu. poate nu au legatura cu melodia insusi, dar mie asta imi transmite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna la ora actuala e cea mai buna cantareata din Romania pentru mine aceasta melodie e speciala in felul ei la fel ca si alte melodii ale iei... prin aceste melodii poti face diferenta versurilor cu viata reala... si nu trebuie sa ai neaparat o varsta pentru aceste lucruri... pentru ca pana la urma toti traim o poveste