| jaquelineee a întrebat:

Ce va place baietiilor, sa va faca o fata ( in pat)?

Răspuns Câştigător
| Adela_9686 a răspuns:

De obicei le place sexul oral, dar depinde de fiecare baiat in parte, le place sa-i domini, unora le place sa domine, prietenului meu de exemplu ii place sa-l sarut pe tot corpul, eu sa domin, sexul oral, ii place la nebunie, iar un barbat daca are acasa tot ce ii trebuie nu mai merge la alta. Crede-ma ca stiu ce spun.

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

O compleatare pentru adela, se face tot ce a zis ia dar cu conditaia ca favorul sa fie reciproc, nu sa stea ca un bou in pat cu mainile sub cap si tu sa muncesti de zor laughing

| daniDeeDee a răspuns:

Zice bine @Adela. smug

| selef a răspuns:

Un masaj... dupa.