| AvalohAlyn a întrebat:

Ce va place cel mai mult sa mâncați?

15 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu stiu de ce dar mancarea mea preferata e shaorma laughing
Mananc relativ rar, o data pe luna. Daca nu ar avea atatea calorii...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu sunt hotarat, intre tocinei de cartofi si pizza.

| SilentRain a răspuns:

Cartofi prăjit, sunt viata mea
Dacă o sa găsesc un băiat care știe sa facă cartofi prăjiți ma mărit cu el! laughing)))

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Majoritatea stim day dreaming
Dar stii ca tot tu o sa-i faci? thinking

| SilentRain a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Care majoritatea?
Eu când întreb daca știu sa gătească se uita la mine ca mâță în calendar happy, după aia baga replica clasica de penibila - Eu sunt bărbat, bla-bla-bla, nu mai muerile trebuie sa gătească
Adevărat exista și excepții, sunt băieți care știu sa gătească... rar dar exista

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Eu stiu cate ceva (clatite, cartofi prajiti, oua in diferite forme). Nu pot spune ca stiu sa gatesc, dar am un punct de pornire. Si cam pe aici sunt si prietenii mei, unii chiar gatesc bine, complex.

| SilentRain a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Probabil e vreo zona radioactiva pe la tine, eu pana acum cunosc un singur băiat care știe sa gătească
și ala pe TPU laughing)

| Andreeush a răspuns (pentru SilentRain):

Și eu care credeam că sunt singura înnebunită după cartofi laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Andreeush):

Stai la locul tău, eu sunt mega-ultra înnebunita după cartofi, tu ești pe locul 2

| Sofer a răspuns:

Cartofi prajiti cu oua ochiuri si piure cu friptura la gratar. Si ar mai fi care imi plac happy dar astea raman preferate.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Fraieri pe paine si o ta+rfa dornica de sex e si mai bine.

| deeeaqq a răspuns:

Cartofi prăjiți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartofi prajiti cu branza razuita, oua ochiuri si salata day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate kebab, fast food

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Salata de rosii cu oua ochiuri, mancarica de fasole(fasole prajite laughing ) cu turte facute in casa.