| DdDiX a întrebat:

Ce va place mai mult?

mozzila firefox...opera...chrome?

si comnetati dc va place :*

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Opera, aşa m-am obişnuit. Îmi place în mod special că am multe ferestre în care se află site-urile pe care intru frecvent şi mi se pare mai practic.

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu ca imi place, da` Chrome este cel mai eficient.Ai mai multe sanse pe Opera sau pe Mozzila sa prrimesti pe gratisdevilcate`un virus, doi, decat pe Chromehappy.
BaFthA`!

| RMihai a răspuns:

Mozzila, mie imi merge cel mai rapid si este cel mai sigur

| bogdang a răspuns:

Mozilla clar! Doar pentru siguranta, rapiditate si temele si add-onurile sale. Chrome imi place doar pentru simplitatea sa happy