| littlesunshine01 a întrebat:

Ce va place mai mult: twilight saga sau the vampire diaries?

12 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Twilight love struck

| PeAcE a răspuns:

Aman2 sunt foarte frumoase si cu toate ca au ca subiect aceeasi tema sunt foarte diferite... Mie una imi place foarte mult „The vampire diaries", dar cred ca mai mult „Twlight".happy big grin

| Silvia_6960 a răspuns:

Pai fiecare are un fascin propriu, desi ma atrage mai mult The Vampire Diaries, Twilight este un pic cam ciudat, ma refer ca vampirii stralucesc la soare, in schimb in Vampire Diaries, totul este complicat, asa cum si trebuie sa fie.

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Twilight happy.

| alexxa a răspuns:

The vampire diaries:X:X

| Bia:X a răspuns:

Amandouahappy:X:X:X

| Kennya a răspuns:

Twilight < 3 :-xx

| DeniiMeow a răspuns:

Nu am citit twilight, dar am citit the vampire diaries si mi-a placut f mult:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amn2.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut Twilight dar am vazut si The vampire diaries... acum depinde mie mai mult imi place Twilight dar si the vampire diaries e foarte bun happy.

| yulya031 a răspuns:

Twilight